פיסגה ביוטק בע מ

שירות & מוצרים

אבקת זרעי פסיליום

אבקת זרעי פסיליום

אבקת קליפות פסיליום זרע; קליפה פסיליום; אבקת פסיליום קליפה; אבקה של זרע Plantaginis

Products Details

איפקס ביוטק בע מ היא אחת של סין מובילה פסיליום זרעים יצרני אבקת מצויד מפעל מקצועי, ברוכים הבאים אבקת זרעי פסיליום זול הסיטונאי מאיתנו.

מהו פסיליום?

פסיליום קליפה נקרא גם בפשטות פסיליום החלקים של הזרעים של הצמח פלנטגו ovata הסוג פלנטגו איזה יליד הודו אך ניתן למצוא במקום אחר. קליפות פסיליום הם היגרוסקופי, מסוגל לספוג נוזלים בראש ובראשונה לשמש בצובר ויוצרים משלשל ומקור טוב של סיבים תזונתיים ומשמש מסחרית כדי לייצר mucilage.

פסיליום קליפה הוא צמח יעיל המשמש כדי לרדת במשקל ושמירה באופן כללי בריאות מעיים. היתרונות של פסיליום קליפה באים שלה סיבים ספוגי שאינה ברצון לעיכול הצגת תחושת שובע ובכך להקטין את התיאבון. הקליפה עשיר בסיבים פסיליום גם משפר עיכול בעת ניקוי המערכת. פסיליום הוא מקור מצוין של סיב דיאטות פחמימות נמוכה יעילה בתוכניות בקרת משקל.

אבקת פסיליום קליפה היא הצורה השמיד שבבי. הצבע שלה תלוי גודלו מסננת. זה קירור, משלשל, antidiabetic, antichronic, מרגיע, וכד'. פסיליום קליפה מורכב האפידרמיס הרבדים סמוכים התמוטט הוסר מזרעי בשלים מיובשים פלנטגו Ovata Frosk.

מה הם יתרונות & פונקציה של אבקת פסיליום קליפה?

משלשל טבעי
פסיליום הוא חומר משלשל טבעי ו שלה טיפול מרפא עצירות אחרים הקשורים מחלות בריאות.
חומציות וכיבים
כיבי קיבה ובעיות חומציות הם להתגבר עליו בעזרת כוח ריפוי בעיות אחרות הקשורות של המעיים, ערימות סדקים.
מועיל מאוד עבור חולי סוכרת

Psylliun הוא מאוד מועיל בהפחתת היווצרות של הגלוקוז בדם לאחר אכילת ארוחות, להפחית במידה ניכרת את הדרישה של אינסולין בגוף האדם.
מפחית את הסיכון של סרטן המעי הגס

פסיליום צריכת טפסים נפח מסיבית של צובר בגוף האדם ובכך גורם מכריע על פטירתו של צואה. זה lessents יחסית חשיפת שבדופן רכיבים רעילים שהוקמה ב שרפרף.
מועיל בהפחתת משקל

פסיליום מועיל בהפחתת משקל בעודה מתפתחת תחושה של מלאות אשר ככל הנראה מפחית את צריכת המזון אחראי על הגדלת משקל בגוף האדם. לפיכך ניתן להשתמש בתזונה להרזיה.


היישום של אבקת פסיליום קליפה


Psylliums משמשים כמו סוס הזנות כמו שהם מונעים ההצטברות של חול או אבנים בבעלי חיים ללא תופעות לוואי.

Psylliums משמשים גם תעשיות פרמצבטיות בעת ייצור טבליות כמו זה מעשים כסוכן עיבוי. הם משמשים גם אוכל עיבוד תעשיות כמו גלידות, אורז, ריבות, עוגות, עוגיות, לחמים, נודלס מיידית.

Hot Tags: זרעי פסיליום אבקה, סין, יצרנים, מפעל, הסיטונאי, זול
מוצרים קשורים
קירה
קירה
צור קשר
כתובת: No.6-4 Zhangba rd., שיאן אזור ההיי-טק, שיאן 710077, סין.
טלפון: +86 (29) 8860 1330
פקס: +86(29) 8860 9131
דוא:info@apex-bio.com
הבית | עלינו | שירות & מוצרים | חדשות | יֶדַע | בקרת איכות | צור קשר | טלפון סלולרי | XML | ראשי דף