פיסגה ביוטק בע מ

שירות & מוצרים

Knowledge
הבית > יֶדַע > תוכן

אדמונית Albiflora Root(Peony) לחלץ של שימוש קליני

Source:http://www.webmd.com/ | Updated: Sep 12, 2016

תמצית שורש פאוני

היסטוריה

שורש פאוני הוא תבלין מרפא סיניים מרכזי שבו נעשה שימוש במשך אלפי שנים. שורש פאוני תוארה של מאטריה מדיקה של רפואה סינית בתקופת שושלת האן (206 לפני הספירה 220 לספירה). אדמונית יוצג גם בנוסחאות מעל 30 טקסט קלאסי של הרפואה הסינית מוקדם, שאנג חאן לון (הפרעות Discussion of Cold-Induced), ולא נכלל גם ברשימת פרמקופאות של סין ויפן. . זה אחד המרכיבים הנפוצים לטיפול מחלת כבד. המרכיבים הפעילים העיקריים של פאוני שורש הם אלקלואידים, glucosides, פוליסכרידים, סאפונינים, חומצות אורגניות, ומינרלים.

סה כ Glucosides של אדמונית (TGP) / Paeoniflorin

החוקרים מאמצע שנות השמונים פיתחו תהליך כדי לחלץ תרכובת מתוקננת המכילות אמא המצומצמת של-40%paeoniflorin, המרכיב הפעיל העיקרי פאוני. זו תמצית תקנית, בשם הכולל Glucosides של פאוני (TGP), כבר את הנושא של מחקר מקיף בסין למעלה מ-20 שנה. מספר מחקרים קליניים מוצאים TGP בעל שתי השפעות אנטי דלקתיות, המערכת החיסונית אפנון.

באופן כללי, המראה הוא אבקת תמצית סטנדרטית,Paeoniflorin8 %-95_%.

פאוני הוא צמח. השורש, פחות נפוץ, הפרחים ואת הזרעים משמשים כדי להפוך רפואה.

שימושים שלהלן:

קמטים בעור. אדמונית מכיל של paeoniflorin נקרא כימי. בתחילת המחקר עולה כי החלת מוצר קוסמטי ספציפי המכילה 0.5% paeoniflorin במשך 8 שבועות עלול להפחית בקמטי הפנים.

התכווצויות שרירים. בתחילת המחקר עולה כי לוקח שילוב מסוים של פאוני שוש (Shakuyaku-kanzoh-ל) יכול להקל על התכווצויות שרירים אצל אנשים עם שחמת הכבד, אצל אנשים העוברים המודיאליזה.

דלקת מפרקים שגרונית (RA). בתחילת המחקר עולה כי לוקחים מוצר המכיל פאוני יחד עם מטוטרקסט התרופה במשך 3 חודשים עלול להפחית את בדיקת סמנים של נפיחות אצל אנשים עם RA יותר לוקח מטוטרקסט לבד. עם זאת, אם ניקח את המוצר אדמונית עם מטוטרקסט אינו מופיע כדי לשפר את הסימפטומים של רע יותר מטוטרקסט לבד.

שיגדון.

דלקת מפרקים ניוונית.

בעיות נשימה.

שיעול.

ומחלות עור.

טחורים.

בעיות לב.

נסער הבטן.

התכווצויות.

בבעיות עצבים.

מיגרנה.

תסמונת התשישות הכרונית (CFS).

תנאים אחרים.

ראיות נוספות נדרש כדי לדרג את מידת היעילות של פאוני לשימושים אלה.

פאוני הוא יכול להיות בטוח בעת שימוש דרך הפה, לטווח קצר. אדמונית שימש בבטחה עבור עד 4 שבועות. זה יכול לגרום בעיות בקיבה. זה יכול לגרום פריחה כשזה מגיע במגע עם העור של אנשים רגישים.

ניסויים קליניים בבני

ניסויים קליניים בבני בסין תמיכה מהיתרונות הטיפוליים של פאוני תמצית דלקת מפרקים שגרונית. במחקר אחד, 120 חולים עם דלקת מפרקים שגרונית קיבלו תמצית תקנית פאוני (TGP) או מטוטרקסט (MTX) טיפול הוקמה עבור RA ששימש פקד. לאחר ארבעה שבועות של טיפול, נמצאו TGP והן MTX יהיה יעיל באותה מידה.

תוצאות אלו היו משוכפלות במחקר מעורבים חולי דלקת מפרקים שגרונית 263 נתנו מינונים של פאוני TGP מתוקננת לחלץ. במחקר זה 142 חולים שוב ניתנו MTX לשמש כפקדי. לאחר ארבעה שבועות, 77 אחוזים של חולים שקיבלו את תמצית פאוני דיווחו על שיפור בסימפטומים – דמות שוב מתאימים לפי קבוצת הביקורת מטוטרקסט. הבדל אחד זה משטח במחקר זה השני היה תמצית פאוני השפעה תהליך על תפקוד מערכת החיסון. בנוסף, חולים שקיבלו פאוני לחלץ דווח על שיפור מורגש הן את איכות החיים עליות כוח פיזי. שיפורים אלה לא דווחו על ידי מטופלים מקבלת MTX.

Andamp אמצעי זהירות מיוחדים; אזהרות:

הריון, הנקה: אדמונית אינו יכול להיות בטוח כאשר נלקח דרך הפה במהלך ההריון. מחקר ופיתוח מרמזת על שינוי יכול לגרום התכווצויות הרחם. עם זאת, מחקר אחר מציע שילוב של פאוני, אנג'ליקה יכול להיות בטוח. עד יותר ידוע, אל תשתמש פאוני אם הינך בהריון. גם להימנע פאוני אם אתה ינקה. לא מספיק ידוע לגבי הבטיחות של שימוש פאוני אם אתה הם הנקה.

דימום הפרעות: כי פאוני עלולים להאט את קרישת הדם, יש חשש כי זה עלול להגביר את הסיכון של דימום אצל אנשים עם הפרעות דימום. לא להשתמש בו אם יש לך הפרעת דימום.

ניתוח: אדמונית עלולים להאט את קרישת הדם, כך שאין חשש כי זה יכול להגביר את הסיכוי של דימום במהלך ואחרי הניתוח. להפסיק להשתמש פאוני לפחות שבועיים לפני ניתוח מתוזמנת.

אינטראקציות

תרופות המעכבות קרישת הדם (נוגד קרישה / Antiplatelet סמים) אינטראקציה עם אדמונית

אדמונית עלולים להאט את קרישת הדם. לוקח פאוני יחד עם תרופות גם להאט קרישת עלול להגדיל את הסיכוי של חבלות ודימום.

כמה תרופות המעכבות קרישת הדם כוללים אספירין, קלופידוגרל (Plavix), דיקלופנק (ו, Cataflam, ואחרים), איבופרופן (ואדוויל, אחרים), נפרוקסן (Anaprox, Naprosyn, ואחרים), dalteparin (Fragmin), enoxaparin (Lovenox), הפארין, וורפרין (קומדין) ואחרים.

פניטואין (דילנטין) אינטראקציה עם אדמונית

אדמונית שורש עשוי להקטין את כמות פניטואין בגוף. השתרשות פאוני יחד עם פניטואין (דילנטין) עשוי להקטין את האפקטיביות של פניטואין (דילנטין) ולהגדיל את הסיכון להתקפים.

מינון פאוני

המינון המתאים של פאוני תלוי במספר גורמים כגון userand #39; s גיל, בריאות, מספר תנאים אחרים. בשלב זה אין מידע מדעי מספיק כדי לקבוע טווח המתאים של מינונים של פאוני. זכור כי מוצרים טבעיים אינם בהכרח בטוחים תמיד, המינונים יכול להיות חשוב. ודא כי ההוראות הרלוונטיות על תוויות המוצר, להתייעץ עם הרוקח או הרופא או אחרים הרופא המטפל לפני השימוש.


הפניות:http://www.webmd.com/vitamins-supplements/ingredientmono-32-PEONY.aspx?activeIngredientId=32andamp;activeIngredientName=PEONY

http://nutritionreview.org/2013/04/unique-chinese-extract-relieves-symptoms-rheumatoid-arthritis/איפה ניתן לרכוש פאוני תמצית שורש?

קירה
צור קשר
כתובת: No.6-4 Zhangba rd., שיאן אזור ההיי-טק, שיאן 710077, סין.
טלפון: +86 (29) 8860 1330
פקס: +86(29) 8860 9131
דוא:info@apex-bio.com
הבית | עלינו | שירות & מוצרים | חדשות | יֶדַע | בקרת איכות | צור קשר | טלפון סלולרי | XML | ראשי דף