פיסגה ביוטק בע מ

שירות & מוצרים

Knowledge
הבית > יֶדַע > תוכן

התות מסייעת בקרת סוכר בדם וסוכרת בקרב

Source: | Updated: Aug 01, 2016

קרבות התות סוכרת

נוגדי חמצון, תופעות antiatherosclerotic של תות הן משביע רצון, כמובן (, וכאן אנחנו עושים מתוך הנחה כי ההשפעות ראיתי במעבדה, ניסויים בבעלי חיים היה אפשר לראות אצל בני האדם בפועל גם כן), אבל יש הסיפור יותר מזה. התות עלים זמן שימשו ברפואה הסינית מניעה וטיפול של סוכרת, כי, כפי שידוע לנו, הם מכילים תרכובות כימיות לדכא את רמות סוכר גבוהות בדם (היפרגליקמיה) בעקבות ארוחה עתירת פחמימות.

שליטה רמות סוכר (גלוקוז) הוא חשוב מאין כמותו. כאשר רמות אלה עולה בחדות, כמו שעושים לאחר בליעת מזונות עם אינדקס גליקמי גבוה, כגון תפוחי אדמה או ממתקים, הגוף מגיב על ידי ייצור אינסולין יותר להתמודד עם עומס. אבל אם זה הביקוש יותר אינסולין מתרחשת מדי חריפה לעתים קרובות מדי, היכולת של הלבלב לייצר אינסולין מספיק עלול להיות לקוי, התאים שלנו עשויים לפתח עמידות לאינסולין כפי שהוא מנסה לעשות את העבודה שלה המקילות תחבורה גלוקוז דרך קירות התא. התוצאה היא תנגודת לאינסולין, מצב מסוכן זה, אם לא מסומן, מוביל סוכרת מסוג 2. את הגורם הראשוני הוא השמנת יתר. באופן כללי, אם אתם סובלים מהשמנת יתר, את הסיכון לסוכרת הוא גבוה; אם לא, זה נמוך (אלא אם כן יש נטייה גנטית לסוכרת).

פקדים התות הסוכר

קבוצת מחקר אחר ביפן מצא כי תות לבן העלים מכילים תרכובות המעכבות אלה enzymes.3 מעיים בניסויים עם עכברים רגילים, הם מצאו מסוימים המכילים חנקן סוכרים עלי התות לחלץ, ובייחוד אחד התקשר 1-deoxynojirimycin, חריפה עכבות חילוף החומרים במעיים של disaccharides (במיוחד סוכרוז), ובכך הגבלת כמויות monosaccharides להזין את זרימת הדם. הם גם מצאו את pretreating העכברושים עם תמצית תות לפני להאכיל אותם פחמימות באופן משמעותי דיכא עליית רמות הגלוקוז בדם נורמלי postprandial (לאחר הארוחה).

השפעה מיטיבה זו אירעה באופן תלוי מינון. המנות היו, עם זאת, גדולים מאוד: 0.1-0.5 g/kg של משקל גוף, אשר, עבור אדם (154-lb) 70-ק ג, יהיה ג'י 7 – 35 (במינון נמוך, 0.02 נקודות g/kg, המקביל ל 1.4 גרם עבור בנאדם, היה לא יעיל). למרות זאת, החוקרים הציעו כי תמצית תות עשוי להיות מועיל במניעת סוכרת האנושי על-ידי דיכוי פעילות מעיים אלפא-glucosidase.

התות מגן ממברנות תאי דם

החוקרים היו מעוניינים ממברנות כדוריות דם אדומות המטופלים כי מבנים אלה עדין, המורכב בעיקר שומנים (חומרים שומניים, כולל כולסטרול), כפופים peroxidation, תהליך הרסני הביא על ידי המין מולקולרית תגובתי המכונה רדיקלים חופשיים. סטרס חמצוני כזה בדרך כלל קוזז על ידי הנוכחות של חומרים נוגדי חמצון, אך רמות תרכובות מגן חיוניים אלה הם בדרך כלל מתחת לעדיפות רגילה חולי סוכרת, כאמור לעיל. הנזק שנוצר לממברנות כדוריות דם אדומות המטופלים יכול לסכן את בריאותם בדרכים שונות – כל חלק בנגע של סוכרת, שבה עודף שומנים בדם peroxidation והשלכותיה ההרסניות הם תכונות אופייניות.

התברר כי peroxidation השומנים התות הקטינה באופן משמעותי בתוך ממברנות כדוריות דם אדומות המטופלים, ואילו glibenclamide לא. התות גם הביא על הפחתה משמעותית ברמות של משתכים שטח ניקוי שומנים בדם חולים פלזמה דם, שתן. המחברים העיד:

לסיכום, המחקר הנוכחי מספק נתונים ראשוניים מראים כי טיפול התות הוא מסוגל לשיפור הבקרה הגליקמית בחולי סוכרת מסוג 2. העבודה שלנו מציע ליפידים ממברנה סרום של כדוריות דם אדומות של חולי סוכרת הושפעו בחיוב טיפול התות.

הפתרון הוא ברור. לא כל כך ברור, עם זאת, היא העובדה כי ישנם תוספי תזונה, כגון תות, שיכולים לעזור לנו להדוף סוכרת בעוד אנו שואפים בעקבות אורח חיים בריא יותר.


  1. דוי K T קוג'ימה, Makino M, Y קימורה, פוג'ימוטו י' מחקרים על המרכיבים של העלים שלMorus אלבהל'כימית בול פארם2001; 49 (2): 151-3.

  2. דוי K, T קוג'ימה, תמצית עלים פוג'ימוטו י' התות מעכב את השינוי חמצוני של ארנב, האדם ליפופרוטאין בצפיפות נמוכה.בול פארם Biol2000; 23 (9): 1066-71.

  3. Miyahara C Miyazawa מ', Satoh S, A סאקאי, Mizusaki ס Inhibitory השפעות עלי התות חלץ על היפרגליקמיה postprandial בחולדות נורמלי.J Nutr Sci Vitaminol2004; 50; 161-4.

  4. Andallu B, Suryakantham וי, Srikanthi BL, Reddy GK. השפעת (התותMorus אינדיקהל') טיפול על שומנים קרום פלזמה, כדוריות דם אדומות בחולים עם סוכרת מסוג 2.Acta כים קלינט2001; 314:47-53.

  5. Vijayan K, עמודים Srivastava, Awasthi AK. ניתוח פילוגנטי היחסים בין חמש תות(Morus)מינים באמצעות סמנים מולקולריים.גנום2004; 47:439-48.


קירה
צור קשר
כתובת: No.6-4 Zhangba rd., שיאן אזור ההיי-טק, שיאן 710077, סין.
טלפון: +86 (29) 8860 1330
פקס: +86(29) 8860 9131
דוא:info@apex-bio.com
הבית | עלינו | שירות & מוצרים | חדשות | יֶדַע | בקרת איכות | צור קשר | טלפון סלולרי | XML | ראשי דף