פיסגה ביוטק בע מ

שירות & מוצרים

Knowledge
הבית > יֶדַע > תוכן

עוזרר עלים תמצית של מחקר עדכון - בריאות עבור הלב

Source:איפקס | Updated: Apr 11, 2016

תמצית עלים עוזרר זמן רב השתמשו בצמחי מרפא בהיסטוריה הסינית, עוזרר מוצרים משווקים בדרך כלל על השפעתם על בריאות הלב. הוא מכיל componments פעילים רבים, עוזרר עלים Flavonoids(HLF) 25% - 80%, Vitexin-Rhamnoside 2%-10% 2. חשובות בפנים. אבקת תמצית עוזרר עלים ואז הפך קפסולות או טבליות או להוסיף משקאות או מזון רך.

קאתי Woog, מומחה רפואה אלטרנטיבית, למד בזו תמצית עלים הפרוייקט-עוזרר. ראה עוד להלן.

נוגדי החימצון עוזרר נחשבים כדי לשפר את בריאות הלב על ידי חיזוק כלי הדם והמרצת זרימת הדם. זכור כי תמיכה מדעית היתרונות הפוטנציאליים של עוזרר הינה מוגבלת.

1) אי ספיקת לב כרונית

עוזרד עשוי לעזור לנהל את הסימפטומים, לשפר את התוצאות הפיזיולוגיות כאשר נעשה שימוש כטיפול תומך לאי ספיקת לב כרונית, על פי מחקר 2008 סקירה של מחקרים 14 (כולל סך של חולי אי ספיקת לב כרונית 855). של הביקורת עולה כי טיפול עם עוזרר עלול להוביל לשיפור סיבולת גופנית, סימפטומים כמו עייפות, קוצר נשימה.

2) לחץ דם גבוה

מחקר שפורסם בשנת 2002, 38 במתינות עם יתר לחץ דם מתנדבים הוקצת תוסף יומי של 600 מ ג של מגנזיום, 500 מ"ג עוזרר חלץ, שילוב של מגנזיום, עוזרר, או פלסבו. לאחר 10 שבועות, הנושאים 19 מי לקח את תמצית עוזרר הראו ירידה גדולה יותר נח לחץ הדם הדיאסטולי מאשר חברים מחקר אחרים.

מה עוד, לקיחת עוזרר המשתתפים נמצאו רמות נמוכות יותר של חרדה.

במחקר עדכני יותר, שפורסם ב-2006, מדענים גילו שעוזרר זה עזר להוריד לחץ דם בקרב אנשים לוקחים תרופות מרשם לטיפול בסוכרת מסוג 2.

3) טרשת עורקים

מחקר בבעלי חיים שפורסם בשנת 2009 עולה שעוזרר זה עשוי לסייע להפחית את רמות שומנים בדם (כולל כולסטרול) וסיוע למניעת טרשת עורקים (הצטברות של הפקדות השומן בתוך העורקים שלך).

אזהרות

למרות עוזרר נחשבת בדרך כלל בטוח, זה עלול לעורר תופעות לוואי כגון בחילות, עייפות, הרגעה, הזעה.

עוזרד יכול גם לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, כגון תרופות ללחץ דם. תוספי מזון לא נבחנו לבטיחות, בשל העובדה כי תוספי מזון הם במידה רבה ללא פיקוח, התוכן של מוצרים מסוימים עשויים להיות שונים מן שצוין על תווית המוצר. עליך לזכור כי הבטיחות של תוספי תזונה לנשים בהריון, סיעוד אמהות, ילדים, וכי אלה עם מצבים רפואיים או מי לוקחת תרופות לא הוכח. אתה יכול לקבל עצות לשימוש תוספי פה, אבל אם אתה שוקל את השימוש עוזרד, עליך לקבל טיפול רפואי מהיר עבור בעיות בריאות כלשהן, עליך להתייעץ עם הרופא לפני השימוש רפואה אלטרנטיבית או לעשות שינוי כדי משטר שלך. אנו מקווים כי זוג קפדנית יותר של ניסויים באפשרותך להציג תוצאות טובות, או עצה אותנו מעל בקטגוריה המאמין.

עוזרר עלים לחלץ תמונות של איפקס כמה מוצגים כאן.

Vitexin-Rhamnoside 2-10%

עוזרר עלים Flavonoids(HLF) 25% - 80%

איפה ניתן לרכוש עוזרר חלץ עלה? איפה אני יכול למצוא עוזרר עלים תמצית והיכן להשיג עוזרר עלים תמצית למכירה. אנו איפקס מחויבים לשרת u על מתן תמצית עלים עוזרר. Apex ביוטק בע מ, כמו סינית GMP גדול ומקצועי יצרן סטנדרטי של מרכיבים צמחיים, במיוחד בתמצית צמחים. מחומרי גלם נטיעת הליך הייצור, האחסון הסופי, כל נמצאים תחת פיקוח של Specialists.we שלנו היה מקדיש כדי לייצא את תמצית צמח עם איכות טובה מחיר comeptitive במשך שנים ארוכות. אם עבור שיתוף פעולה או פרופילי הידע מוצרים, אנא שלח לנו דוא על-ידי info@apex-bio.com ישירות. אנחנו מסתכלים קדימה הדוא של חקירה.

מקורות:

Pittler MH, גואו R, ארנסט ה "הות'ורן תמצית לטיפול בבעיות של אי ספיקת לב כרונית." הכומר Syst קוקרן מסד הנתונים 2008 23; (1): CD005312.

ווקר AF, Marakis G, מוריס AP, אבא רובינסון "מבטיח תכשירי ההשפעה של עוזרר חלץ: מחקר פיילוט כפול סמיות אקראי של יתר לחץ דם קל, חיוני." Phytother במיל 2002 16 (1): 48-54.

AF ווקר, Marakis G, E סימפסון, מקווה JL, הרשות הפלסטינית רובינסון, Hassanein מ', סימפסון HC. "תכשירי ההשפעות של עוזרר עבור חולי סוכרת, נטילת תרופות מרשם: אקראי מבוקר למשפט." תרגול פעול Br J מהדור השני. 2006 56 (527): 437-43.

Xu H, שו הוא, ראיין ד "מחקר השוואתי ההשפעות של פרי עוזרד מתחם ו סימבסטטין על הורדת רמות שומנים בדם". . אני ג'יי הסנטר התיכון 2009; 37 (5): 903-8.

קירה
צור קשר
כתובת: No.6-4 Zhangba rd., שיאן אזור ההיי-טק, שיאן 710077, סין.
טלפון: +86 (29) 8860 1330
פקס: +86(29) 8860 9131
דוא:info@apex-bio.com
הבית | עלינו | שירות & מוצרים | חדשות | יֶדַע | בקרת איכות | צור קשר | טלפון סלולרי | XML | ראשי דף